Hakkımızda

Yazılım sektöründe elde ettiğimiz üst düzey tecrübe ve teknik altyapımız, turizm sektörünün önde gelen uzman ekipleriyle birleştirilerek hazırlanan online rezervasyon sistemimiz, ‘’işin uzmanı bir acente’’ ye dönüştürülmüştür. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri öngörülerek hazırlanan sistemimizde, sorgulama aşamasından satın alma aşamasına kadar geçen sürecin, hızlı, doğru, güvenilir bir şekilde çalışması için gerekli tüm altyapı eksiksiz olarak tesis edilmiştir.

Sistem, müşterilerine direkt olarak hizmet vererek en iyi fiyatı ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle sunar. Oluşturulan akıllı sistem ile, geniş otel ağları üzerinden, kişilerin kendi seçimlerini yapmaları ya da AKILLI ARAMA MOTORU özelliğiyle bütçelerine uygun en iyi tatil alternatiflerini görerek seçim yapmaları hedeflenmiştir.

Vizyon

Güvenilir bir şirket olarak, en ileri yazılım teknolojileriyle, kişilere bütçeleriyle satın alabilecekleri en iyi tatil alternatiflerini görme ve inceleme deneyimi yaşatmak, internetten en kolay satın alma sürecinin gerçekleştirilmesini sağlamak.

Misyon

Sistem sayesinde, küçük ya da büyük fark etmeksizin her bütçeye göre satın alınabilecek en kaliteli tatil olanaklarını sunmak, hizmet verilen firmaların pazarını genişletmek, yüksek müşteri güveni ve memnuniyeti yaratarak yine hizmet sunulan firmayı tatil satın almada bir referans noktası haline getirmek.

Değerler
  • Eşsiz teknolojik altyapı sayesinde, sunduğumuz alternatiflerle, müşterilere daha önce alışmadıkları deneyimler yaşatma konusunda tutkuluyuz.
  • İnovatif yaklaşım ile teknolojinin tüm imkanlarını kullanırız.
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, yaratıcı çözümler sunarız.
  • Hızlı ve disiplinli çalışırız.
  • Felsefemizin temelinde "Mutlak müşteri güveni ve memnuniyeti" bulunmaktadır.
  • Her işte ekip olarak çalışırız.