Hakkımızda - Tatilemerhaba.com

Tatile Merhaba, TÜRSAB 9805 belge numarasıyla, EROZER TURİZM YATIRIMLARI A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Yazılım sektöründe elde edilen üst düzey tecrübe ve teknik altyapımız, turizm sektörünün önde gelen uzman ekipleriyle birleştirilerek online rezervasyon sitemiz, "işin uzmanı bir acente" ye dönüştürülmüştür. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri öngörülerek hazırlanan web sitemizde, sorgulama aşamasından satın alma aşamasına kadar geçen sürecin, hızlı, doğru, güvenilir bir şekilde çalışması için gerekli tüm altyapı eksiksiz olarak tesis edilmiştir.

Tatile Merhaba, müşterilerine direkt olarak hizmet vererek en iyi fiyatı ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle sunar. Web sitesindeki geniş otel ağı üzerinden, kişilerin kendi seçimlerini yapmaları ya da AKILLI ARAMA MOTORU özelliğiyle bütçelerine uygun en iyi tatil alternatiflerini görerek seçim yapmaları hedeflenmiştir.

Tatile Merhaba’nın amaçlarından biri de, farklı bütçelere hitap ederek müşterilerinin en iyi tatili yapabilmelerine olanak sağlamak, böylece tatil alışkanlığı yaratarak ülke turizmini geliştirmektir. Bunun için web sitesinde, belli standartlara sahip farklı kategorilerde oteller yer almaktadır. Web sitesinde birçok tema altında yurt içi yaz/kış otelleri, farklı fiyat seçenekleriyle yurt dışı oteller, yurt içi kültür turları, dünyanın birçok ülkesine yurt dışı turlar, uygun fiyatlı uçak bileti, araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Online rezervasyon için web portalımızın yanında, 444 26 75 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla, bilgi, rezervasyon ve benzeri taleplerin, "müşteri odaklı" bir yaklaşımla karşılanması hedeflemektedir.

Vizyon

Güvenilir bir şirket olarak, en ileri yazılım teknolojileri ve doğru anlaşmalı otel ağıyla, kişilere bütçeleriyle satın alabilecekleri en iyi tatil alternatiflerini görme ve inceleme deneyimi yaşatmak, fiyat karşılaştırma sitelerinden asla daha yüksek fiyat sunmamak, internetten en kolay satın alma sürecini sağlamak, ihtiyaç duyan herkesle anında birebir canlı iletişim kurarak tüm ihtiyaç ve beklentileri yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılamak.

Misyon

Siteyi ziyaret eden herkese, küçük ya da büyük fark etmeksizin her bütçeye göre satın alınabilecek en kaliteli tatil olanaklarını sunmak, kişilerde tatil alışkanlığı yaratarak pazarı genişletmek, yüksek müşteri güveni ve memnuniyeti yaratarak tatil satın almada bir referans noktası olmak, Türk Turizminin gelişmesinde önemli bir role sahip olmak.

Değerler

Eşsiz teknolojik altyapı sayesinde, sunduğumuz tatil alternatifleriyle sitemizi ziyaret edenlere daha önce alışmadıkları deneyimler yaşatma konusunda tutkuluyuz.
Müşterilerimize her zaman bütçelerine uygun, ihtiyaç / beklentilerine paralel, en kaliteli tatili öneririz.
İnovatif yaklaşım ile teknolojinin tüm imkanlarını kullanırız.
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit ederek, yaratıcı çözümler sunarız.
Hızlı ve disiplinli çalışırız.
Felsefemizin temelinde "Mutlak müşteri güveni ve memnuniyeti" bulunmaktadır.
Her işte ekip olarak çalışırız.

Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@tatilemerhaba.com.tr’den veya 444 26 75 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.